MAGAZÍN. TELEVÍZIA. OBCHOD.

Boj o miestenky do reprezentácie dorasteniek začal

0 987

Dnes 02.04.2016 v areáli HaZZ v Poprade prebehlo prvé reprezentačné sústredenie kategórie dorasteniek (13-18 rokov). Po včerajšom zlom počasí som sa bál ako to bude dnes, ale počasie nás nakoniec prekvapilo a bolo príjemne teplo.

Reprezentačného sústredenia sa zúčastnilo 10 dievčat zo Spišskej Soboty, Spišskej Novej Vsi, Spišského Štvrtku, Spišskej Teplice, Spišských Vlách, Vikartoviec a Bytčice. Prevládali dievčatá zo Spiša. Bude to asi hlavne tým, že je tu vybudované perfektné zázemie na trénovanie najdôležitejších disciplín hasičského športu a to stovky a veže. Niektoré dievčatá sa ospravedlnili kvôli chorobe. Tie sa teda pripoja k reprezentácií  po uzdravení.

Reprezentačné sústredenie prebehlo pod dohľadom trénerov Marek Šebesta, Viliama Stinčíka a Vladimíra Suržina. Zamerané bolo hlavne na atletickú prípravu, ktorú mal pod dohľadom Viliam Stinčík. Potom sme dievčatá rozdelili na skupinky a zamerali sa na prípravu a zdokonalenie techniky v behu na 100m cez prekážky a výstup do druhého podlažia cvičnej veže.

Zhodnotili sme, že výkony dievčat sú kvalitné a veľmi vyrovnané a bude pekné sledovať ako sa zlepšujú. Všetky boli zaradené do širšieho výberu reprezentácie.

kategória staršie dorastenky:
 ročník:
 DHZ/organizácia
Dominika Ostrochovská1998DHZ Bytčica
Monika Kubová1998DHZ Bytčica
Dominika Čurillová1998DHZ Spišské Vlachy
kategória stredné dorastenky:
Michaela Maximová2000DHZ Spišská Sobota
Barbora Jakubcová2000DHZ Spišský Štvrtok
Ema Strelová2001ZK IMA ZŠ Hutnická Spišská Nová Ves
Viktória Koščáková2001DHZ Vikartovce
Lea Andrášová2000DHZ Spišská Sobota
Vanesa Smiková2000DHZ Šuňava
kategória mladšie dorastenky:
Radka Červeňová2002DHZ Spišská Teplica
Kristína Pospíšilová2003DHZ Spišská Sobota

 

Najbližšie sa takto stretneme o nejaké 3 týždne, kde doladíme to čo si dovtedy dievčatá natrénujú.

Zdroj: stovky.sk

 

Komentáre
Načítavam...